בואו להכיר את גאון האדריכלות של ברצלונה

הכל על גאודי

מטיילים מספרים על הסיור:

"בוקר קסום בברצלונה, מרתק, מעניין, בלתי נשכח!"
דור ודלית שרב
רמת גן
"כגודל הציפיות כך גודל ההנאה! היה סיור מאלף, מעניין, נהננו המון! תודה מקרב לב, נמשיך להעביר את ההמלצות. בהערכה רבה"
שרון, עידן, דניאל, אופיר ואסף צימרין
רעננה
"טל היקרה, תודה על סיור מרתק וכייפי, נהננו מאוד ונמליץ מכל הלב! תודה רבה"
ענבר, סימונה ועינב
תל-אביב
"היה נפלא! הדרכה זורמת, נעימה, קשובה ומעניינת. תודה!!"
משפחת בן-גל
כפר ורדים
"לחברת טאפאס ולטל, נעמת לנו מאוד, ההסברים והסיורים בשדרות ברצלונה פתחו לנו 'חדרים' נוספים במוחינו. העדינות וההתחשבות וההתמצאות. דרך צלחה!"
משפחת בר נר
קרית אונו

משך הסיור:
שעתיים

מתי יוצא:

שני 10:00, רביעי 17:00, שישי 12:15 ושבת 10:00

מחיר למשתתף:

25 יורו
יש מחיר מיוחד למשפחות

גודל קבוצה:
עד 10 משתתפים

"אנחנו לא ממציאים שום דבר. הכל כבר מופיע בטבע"

-אנטוני גאודי

את החלל הזה גאודי מעצב בהשראה של צמרות עצים ביער. מדהים, נכון?

האדריכל אנטוני גאודי (1852) נחשב לגאון המודרניזם. בברצלונה הוא השאיר אחריו פנינות  אדריכליות רבות המושכות אלפי תיירים מכל העולם.

המבנים של גאודי בולטים במקוריותם ובצורתם המשונה, ובאותה תקופה בה עבד הוא נחשב ליוצא דופן מכיוון שהוא לא השתמש בתוכניות כלל כאשר תכנן את יצירותיו, אלא במודלים תלת מימדיים. עבודתו משלבת פרטים מדהימים עם חומרים כמו קרמיקה ויציקות מלט לצד פירזולי ברזל מפוארים ופסיפסים מרהיבים. שילוב החומרים השונים, הכלים, הטכניקות שלו והרעיונות הפכו אותו לחלוץ ארכיטקטוני.

הדבר המעניין ביותר הוא שמאחורי המבנים הצבעוניים והראוותניים האלו למעשה מסתתר אדם צנוע שסירב להצטלם לעיתונים ולפאר את שמו, ומה שהעסיק אותו בעיקר כאשר תכנן את מבניו היתה דווקא ההנדסה והפרטים הטכניים של הבניין.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסלול ייחודי דרך בנייני גאודי בברצלונה יחד עם יצירות אמנות אחרות של אמנים מודרניסטים שונים.

במהלך הסיור שלנו נגלה את הפינות המסקרנות בכל בניין כמו גם אנקדוטות מחייו של גאודי, ונגלה איך הוא השפיע אפילו על דרך המחשבה בימינו.

אני רוצה להצטרף!

על מנת לשמור על איכות גבוהה ויחס אישי, זהו סיור שמורכב מקבוצה קטנה של עד שישה משתתפים,
יש צורך ברישום מראש.

נשמח אם תצרו קשר על מנת להרשם!


מי אנחנו

טאפאס סיורים הוקמה בשנת 2011 מתוך האהבה שלנו לברצלונה. הסיורים זכו להצלחה בקרב המטיילים הישראלים, שידעו להעריך את האיכות שבסיור בקבוצה קטנה, ונוספה לכך העובדה שכל המדריכים אצלנו הם מרקע אדריכלי או היסטורי, דבר שהופך את הסיור לחוויה יוצאת דופן.

אנחנו מעדכנים ומחדשים את הסיורים, מביאים רעיונות חדשים ויוצרים סיורים שלא קיימים בעברית עדיין כמו למשל הסיור הקולינרי אותו פיתחנו בשנת 2014 אשר זכה להצלחה רבה ואף הגיע לתכנית טלוויזיה.

שמנו לעצמנו כמטרה לתת חוויה מרעננת למטייל הישראלי בברצלונה, לשמור על עניין ולהביא מהידע שלנו כדי לגלות למטיילים את המקומות המרתקים ביותר עם הסיפורים המדהימים ביותר שיש בברצלונה.

צרו קשר

03-9118609
שעות פעילות המשרד:
19:00 - 10:00