הכירו את הצוות של טאפאס

מי אנחנו?

נעים מאוד, אנחנו טל ויאיר: זוג אדריכלים ישראלים אשר מתגוררים ועוסקים בארכיטקטורה בברצלונה.
את "טאפאס סיורים ברצלונה" הקמנו באהבה רבה לברצלונה, בשנת 2011 כאשר הרעיון שלנו היה, להעביר למטיילים הישראלים את היופי שאנו רואים בעיר הזו דרך המבנים המרהיבים והסיפורים המרתקים.
תוך זמן קצר החל ביקוש רב לסיורים כך שהבנו שאנחנו צריכים עזרה, אז הצטרפו אלינו מדריכים נוספים והפכנו להיות צוות הרמוני ובעל תשוקה להדרכה.

 

טל

יאיר

מיכאל

עמית

טאפאס סיורים, היא חברה ישראלית ותיקה בברצלונה, יש מאחורינו נסיון רב בהדרכה ואנחנו שמים דגש על יחס אישי, יושרה גבוהה ואיכות גבוהה של הסיורים שלנו. המסלולים נבנו מתוך המחשבה על המשתתפים ואנחנו תמיד מתחייבים שהסיורים יוצאים בקבוצה קטנה. לאורך השנים אנחנו בבדיקה בלתי פוסקת של נתוני המסלול כדי להבטיח שמפיקים את המירב: משך הסיור, שעת ההתחלה ושעת הסיום, האתרים אשר רואים, ההסברים שנותנים ואפילו הדרכים בהם מגיעים ממקום למקום.

בסיורים שלנו נצא למסע מרתק בין הצבעים והאורות של העיר: הטעמים המיוחדים, הרחובות המפורסמים.
ניסע אחורה בזמן בין מבני פאר ויצירות מופת ואל העתיד האדריכלי שתופס לו לאט לאט מקום של כבוד.
נבין ביחד איך האמנים הגדולים ביותר בעולם, כמו גאודי, דאלי ופיקאסו, מצאו את האהבה שלהם בעיר ונראה היכן נהגו לבלות.
נכיר את חיי הלילה של המקומיים, את החנויות הצבעוניות, השווקים, המסעדות הנחבאות, מופעי הרחוב, הפלמנקו וכמובן – הטאפאס.

"לא ישנתי בלילה כדי שאוכל להיות בזריחה ולהרהר על העיר הזו"

- האנס כריסטיאן אנדרסון בביקורו בברצלונה

הספסל בפארק גואל מעוצב על ידי גאודי בצורת נחש מים, וכך יוצר נישות שמעודדות שיחה בין היושבים

נשמח לשמוע מכם!


מי אנחנו

טאפאס סיורים הוקמה בשנת 2011 מתוך האהבה שלנו לברצלונה. הסיורים זכו להצלחה בקרב המטיילים הישראלים, שידעו להעריך את האיכות שבסיור בקבוצה קטנה, ונוספה לכך העובדה שכל המדריכים אצלנו הם מרקע אדריכלי או היסטורי, דבר שהופך את הסיור לחוויה יוצאת דופן.

אנחנו מעדכנים ומחדשים את הסיורים, מביאים רעיונות חדשים ויוצרים סיורים שלא קיימים בעברית עדיין כמו למשל הסיור הקולינרי אותו פיתחנו בשנת 2014 אשר זכה להצלחה רבה ואף הגיע לתכנית טלוויזיה.

שמנו לעצמנו כמטרה לתת חוויה מרעננת למטייל הישראלי בברצלונה, לשמור על עניין ולהביא מהידע שלנו כדי לגלות למטיילים את המקומות המרתקים ביותר עם הסיפורים המדהימים ביותר שיש בברצלונה.

צרו קשר

03-9118609
שעות פעילות המשרד:
19:00 - 10:00